Jak zrobić audyt wewnętrzny według ISO 45001?
W systemie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy opartym na normie ISO 45001, podobnie jak w innych systemach zarządzania istnieje obowiązek przeprowadzania audytu wewnętrznego. Audyt ma na...
Postępowanie z aspektami środowiskowymi w ISO 14001 – odpady w firmie
Wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego ma na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania organizacji na środowisko poprzez odpowiednie zarządzanie tzw. aspektami środowiskowymi.
Jak zintegrować system zarządzania jakością z systemem zarządzania BHP?
Każda firma stara się spełniać oczekiwania swoich klientów oraz rozwijać się. Zdarza się, że oznacza to wdrożenie nowego systemu zarządzania i zintegrowanie go z tym systemem, który już w firmie...
Wpływ światowych wydarzeń na bezpieczeństwo łańcucha dostaw i ISO 28001
W ostatnich latach łańcuch dostaw boryka się z ogromnymi problemami. Szczególny wpływ na niego miały dwa światowe wydarzenia, które zmieniły postrzeganie tworzenia oraz zarządzania międzynarodowymi...
ISO 14001 - co to jest, jakie są wymagania?
System zarządzania środowiskowego to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania wdrażanych w przedsiębiorstwach.
Wdrożenie ISO 9001 - czas i cena
Gdy klient wymaga od naszej firmy posiadania certyfikatu ISO 9001 lub podobnego wówczas pierwszym pytaniem, które pojawia się w głowie jest
Wymagania prawne w EMS - systemie zarządzania środowiskowego
Norma ISO 14001 pomaga organizacjom usprawniać zarządzanie swoim wpływem na środowisko.
Jak zrobić audyt ISO? Wybór próbki audytowej
Planując audyt systemu zarządzania audytor powinien określić wielkość próbki, która ma za zadanie dostarczyć wystarczających informacji, aby wnioski audytowe były adekwatne do dowodów zebranych...
PDCA w zarządzaniu jakością ISO 9001:2015
Norma ISO 9001:2015 w punkcie 0.3.1 zachęca do zastosowania podejścia procesowego podczas wdrażania i funkcjonowania systemu zarządzania jakością w organizacji.

Klienci nas polecająOpinie klientów

Maciej J.

Uczestnik szkolenia

Treści na szkoleniu były podawane w sposób zrozumiały i dokładny. Pozytywną stroną w szkoleniu były ćwiczenia i przykłady, pozwalały one na lepsze zrozumienie treści.


Tomasz G.

Uczestnik szkolenia

Mocną stroną szkolenia była miła atmosfera, "życiowe podejście" do tematu ISO i konkretnie omawianie zagadnień. Ćwiczenia praktyczne dobrze uzupełniały wykłady, a prowadząca chętnie odpowiadała na zadawane pytania, jasno i zrozumiale przekazując informacje.


Monika Kwaśniak-Kominek

Wdrożenie ISO

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. U jednego z moich klientów zostały wdrożone procedury spawania. Profesjonalne podejście do tematu, duża wiedza techniczna i prawna. Gdybym musiała jeszcze raz przechodzić przez wdrażanie norm, to na pewno z tą firmą :)


Tomasz Kołomyjski

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Bardzo profesjonalna i nastawiona na spełnienie wymagan klienta firma. Przygotowanie do certyfikacji ISO przeprowadzone bezbłędnie i w imponujacym tempie. Z czystym sumieniem i przyjemnością polecam.


Alicja Pabis

Uczestnik szkolenia

Szkolenie, które zapewniło mi nie tylko niezbędną wiedzę w zakresie norm ISO, ale również narzędzia do ich wdrożenia dzięki otrzymanym materiałom. Bardzo rozsądna cena i szkolenie na najwyższym poziomie. Polecam!


Majka Kopka

Uczestnik szkolenia

Szkolenie starannie przygotowane i popoprowadzone w pełni profesjonalnie. Prowadząca przekazująca swoją dużą wiedzę i doświadczenie w lekki i zrozumiały sposób. Na duży plus możliwość konsultacji (w trakcie i po szkoleniu). Smaczne jedzenie. Polecam!


Piotr P.

Uczestnik szkolenia

Szkolenie przeprowadzone z pasją i pełnym zaangażowaniem, a do tego sympatyczna atmosfera i mnóstwo praktycznych przykładów. Pani Katarzyna naprawdę wie o czym mówi. Nie sądziłem, że szkolenia z systemu zarządzania jakością mogą być takie ciekawe! :)


O nas

CONSILUM świadczy usługi w oparciu o normy ISO.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie wykorzystujemy przy wdrażaniu systemów zarządzania m.in.

  • zarządzania jakością (ISO 9001:2015),
  • systemu środowiskowego (ISO 14001:2015),
  • systemu zarządzania BHP (norma ISO 45001:2018),
  • także systemu zarządzania w laboratorium (ISO 17025:2018).

Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą na szkoleniach ISO i przygotowujemy uczestników do pełnienia obowiązków audytora wewnętrznego i pełnomocnika ISO.

Więcej o nas

Newsletter