Jak często robić audyt ISO 9001?
Uzyskanie certyfikatu ISO 9001, choć jest zwieńczeniem dzieła wdrożenia systemu zarządzania, to jednak nie kończy pracy nad nim. Tak naprawdę jest to dopiero początek. Firma, która zdobyła certyfikat...
Polityka środowiskowa ISO 14001 - jak napisać politykę?
System zarządzania środowiskowego oparty na normie ISO 14001:2015, podobnie jak inne systemu zarządzania wymaga opracowania polityki adekwatnej do celu i sensu systemu. Polityka środowiskowa jest...
Wpływ światowych wydarzeń na bezpieczeństwo łańcucha dostaw i ISO 28000
W ostatnich latach łańcuch dostaw boryka się z ogromnymi problemami. Szczególny wpływ na niego miały dwa światowe wydarzenia, które zmieniły postrzeganie tworzenia oraz zarządzania międzynarodowymi...
Szkolenie ISO stacjonarnie czy online – wady i zalety
Aby nie stać w miejscu trzeba się rozwijać. Przypominamy sobie o tym szczególnie w takich sytuacjach zawodowych, gdy chcemy zmienić stanowisko pracy, miejsce zatrudnienia czy składamy wniosek o...
Wdrożenie ISO 9001 w salonie kosmetycznym
W obecnych czasach prowadzenie małego salonu kosmetycznego nie jest łatwe. Rosnące koszty utrzymania firmy sprawiają, że niejeden zakład rozgląda się za dodatkowymi źródłami dochodów. Takie...
Wymagania prawne w EMS - systemie zarządzania środowiskowego
Norma ISO 14001 pomaga organizacjom usprawniać zarządzanie swoim wpływem na środowisko.
Czy szkolenie na Pełnomocnika ds. ISO jest potrzebne?
W firmach i instytucjach posiadających wdrożony system zarządzania jakości, środowiskowy, BHP lub podobny powołuje się tak zwanego Pełnomocnika ds. systemu ISO.
Jak zrobić audyt wewnętrzny według ISO 45001?
W systemie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy opartym na normie ISO 45001, podobnie jak w innych systemach zarządzania istnieje obowiązek przeprowadzania audytu wewnętrznego. Audyt ma na...
Postępowanie z aspektami środowiskowymi w ISO 14001 – odpady w firmie
Wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego ma na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania organizacji na środowisko poprzez odpowiednie zarządzanie tzw. aspektami środowiskowymi.

Klienci nas polecająOpinie klientów

Tomasz Kołomyjski

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Bardzo profesjonalna i nastawiona na spełnienie wymagan klienta firma. Przygotowanie do certyfikacji ISO przeprowadzone bezbłędnie i w imponujacym tempie. Z czystym sumieniem i przyjemnością polecam.


Tomasz G.

Uczestnik szkolenia

Mocną stroną szkolenia była miła atmosfera, "życiowe podejście" do tematu ISO i konkretnie omawianie zagadnień. Ćwiczenia praktyczne dobrze uzupełniały wykłady, a prowadząca chętnie odpowiadała na zadawane pytania, jasno i zrozumiale przekazując informacje.


Majka Kopka

Uczestnik szkolenia

Szkolenie starannie przygotowane i popoprowadzone w pełni profesjonalnie. Prowadząca przekazująca swoją dużą wiedzę i doświadczenie w lekki i zrozumiały sposób. Na duży plus możliwość konsultacji (w trakcie i po szkoleniu). Smaczne jedzenie. Polecam!


Maciej J.

Uczestnik szkolenia

Treści na szkoleniu były podawane w sposób zrozumiały i dokładny. Pozytywną stroną w szkoleniu były ćwiczenia i przykłady, pozwalały one na lepsze zrozumienie treści.


Agnieszka Rożek

Konsultacje ISO

Korzystam od co najmniej 5-ciu lat co roku i jestem bardzo zadowolona.


Monika Kwaśniak-Kominek

Wdrożenie ISO

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. U jednego z moich klientów zostały wdrożone procedury spawania. Profesjonalne podejście do tematu, duża wiedza techniczna i prawna. Gdybym musiała jeszcze raz przechodzić przez wdrażanie norm, to na pewno z tą firmą :)


Alicja Pabis

Uczestnik szkolenia

Szkolenie, które zapewniło mi nie tylko niezbędną wiedzę w zakresie norm ISO, ale również narzędzia do ich wdrożenia dzięki otrzymanym materiałom. Bardzo rozsądna cena i szkolenie na najwyższym poziomie. Polecam!


Piotr P.

Uczestnik szkolenia

Szkolenie przeprowadzone z pasją i pełnym zaangażowaniem, a do tego sympatyczna atmosfera i mnóstwo praktycznych przykładów. Pani Katarzyna naprawdę wie o czym mówi. Nie sądziłem, że szkolenia z systemu zarządzania jakością mogą być takie ciekawe! :)


Mariusz

System Zarządzania BHP zgodnie z normą ISO 45001:2018

- pełna profeska - ogromna wiedza - odpowiednie podejście prowadzącej


O nas

CONSILUM świadczy usługi w oparciu o normy ISO.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie wykorzystujemy przy wdrażaniu systemów zarządzania m.in.

  • zarządzania jakością (ISO 9001:2015),
  • systemu środowiskowego (ISO 14001:2015),
  • systemu zarządzania BHP (norma ISO 45001:2018),
  • także systemu zarządzania w laboratorium (ISO 17025:2018).

Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą na szkoleniach ISO i przygotowujemy uczestników do pełnienia obowiązków audytora wewnętrznego i pełnomocnika ISO.

Więcej o nas

Newsletter